דף הבית  |   אודות  |   מפת אתר  |   פרסם אצלנו  
חברות הובלות
חיפוש עורך-דין חינם
חפש חברת הובלות בקליק אחד!
שירות מבוקש:
הובלה מאיזור:
יציאה מעיר:
איזור יעד:
עיר יעד:
הובלות לגובה
בתחום ההובלות קיימות חברות הובלה רבות שמציעות מגוון רחב של שירותים אך לא כולן מציעות את כל השירותים האפשריים. חברות הובלה גדולות ומצליחות מציעות ברוב המקרים מגוון גדול יותר של שירותים. במידה ויש צורך בהובלה לגובה ושירותים עם הובלת מנוף כדאי לחפש את השירות בחברת הובלות גדולה ובעלת אמצעים. כשמדובר בשירותי הובלות לגובה הכוללות מעבר מכולות או תכולה כבדה חשוב לבדוק את הציוד של החברה ולוודא שהינו חדיש ומוכן לפעולה בכדי שלא ייגרמו תקלות לא רצויות. במרבית המקרים בכדי להשתמש במנוף יש צורך גם בכלי שינוע שלו וייצוב על הקרקע כגון משאית מיוחדת או מלגזה ויש לקחת בחשבון את העניין שייקר את מחיר ההובלה הראשוני.

לא על המנוף לבדו
הובלות מנוף של מטענים כבדים כמו ציוד הנדסי, מכולות מסחריות וחומרים מסוכנים ידרשו תקן מיוחד להעברה. ישנם תקנים הקובעים את סוג המשקל המותר בנשיאה להעברה לגובה ויש לברר עם חברת ההובלה שמספקת את השירות בדבר הפעולה הממשית ותיאום בדבר אפשרויות העברת הכבודה הרלוונטית. גם תפעול המנוף צריך להיעשות על פי החוק על ידי מפעיל מוסמך ובעל רישיון ויש לוודא כי הדבר אכן קיים בחברת ההובלות שאיתה בחרתם לבצע העברה באמצעות מנוף.

מוצאים חברה משתלמת
מחירי השירותים בשוק ההובלות אינם קבועים ונעים על פי תנודות היצע וביקוש. בעונה הנחשבת עונת מעבר מחירי ההובלות יזנקו ויטפסו מעלה ובעונה בה אין עבודה מרובה ניתן יהיה למצוא מחירים זולים יותר. בבסיסו נע המחיר סביב מספר מאות שקלים לשעת עבודה ועליו נוספות תוספות מיקום, קומה, מרחק, שימוש במנופים, מכשור מיוחד, אריזה ועוד שירותים. חיפוש אצל קרובים וחברים שהשתמשו בשירותי הובלה יוכל לעזור בקבלת מושג לגבי מחירים ושביעות רצון וכן חיפוש ברשת האינטרנט שיעזור במציאת חברה משתלמת.
 
הצעות מחיר להובלות
דף הבית  |   אודות  |   פרסום באתר

כל הזכויות שמורות לפורטל IsraMove - פורטל ההובלות של ישראל! צוות IsraMove איגד עבורכם את מיטב חברות ההובלות הפועלות בישראל. באפשרותכם לבצע השוואת מחירי הובלות בתוך שניות ספורות, וזאת ללא כל עלות או התחייבות כלשהי. בפורטל שלנו תמצאו בין היתר מגזין אינפורמטיבי אשר נכתב על ידי מומחי הובלות ושנועד לעזור לכם לקבל תשובות על שאלות בוערות וטיפים להתנהלות נכונה. בנוסף שילבנו בפורטל גם נותני שירותים משלימים להובלת הדירה או המשרד, בין היתר גם: אחסנה, אריזה, פוליש, ביטוח רכב, הובלה,  ועוד.