דף הבית  |   אודות  |   מפת אתר  |   פרסם אצלנו  
חברות הובלות
חיפוש עורך-דין חינם
חפש חברת הובלות בקליק אחד!
שירות מבוקש:
הובלה מאיזור:
יציאה מעיר:
איזור יעד:
עיר יעד:
מה צריך לדעת לפני הובלה
השינויים הרבים העומדים בפנינו מצריכים עזרה מידי אנשי מקצוע מיומנים. מה טוב היה אילו כל אותם בעלי מקצוע היו תחת אותה קורת גג אחת ולא דורשים בזבוז זמן ומשאבים בחיפושים ובהשוואות מחירים. מעבר לדירה חדשה מצריך היערכות זמן רב מראש כדי להיות מוכנים לתאריך המעבר הייעודי. איפה ניתן למצוא חברה שיש בה מכל השירותים הנדרשים למעבר? כיום, ישנן חברות הובלה רבות שמאפשרות קבלת כל השירותים הנדרשים: שרותי אריזה, הובלה ואחסון, שירותי מנוף למי שצריך, שירותי ניקיון, פירוק והרכבת רהיטים, פירוק וחיבור לחשמל ועוד. כל בעלי המקצוע תחת מטריה אחת.

כשכל בעלי המקצוע תחת מטריה אחת...
אפשר לומר שכשמזמינים שירות מידי חברת הובלות שמציעה את כל השירותים ביחד, ישנה אוירה חמה, אישית ומשפחתית. השאלה היא היכן ניתן להשיג כזו, שהיא באיזור ובמחירים נוחים. אחרי הכול, מחירי הובלות יכולים להסתכם במאות ואלפי שקלים. כל קיזוז במחיר יכול לעזור בתקופה הלחוצה הזו שממילא יש בה תשלומים רבים לבעלי מקצוע כאלו ואחרים, וכן על רכישת מוצרים ושירותים סביב כך. אתם מקבלים הצעת מחיר מרוכזת, בדרך כלל גם מופיע הפירוט של השירותים הניתנים. ישנם אתרים להשוואת מחירי הובלה, כדאי להשתמש בהם – ניתן לבחור במנועי החיפוש מהיכן להיכן ההובלה וכן אם ישנם שירותים נוספים להובלה.

הובלה קטנה או גדולה?
לעתים הובלת פריט בודד אינה משתלמת, משום שממילא יש צורך בכמות דלק מסוימת ואולי אפילו במנוף. אם עושים הובלה, רצוי לכלול פעם אחת ולתמיד את כל הפריטים שמעוניינים להעביר, כדי שהיא תשתלם. יש מי שעושה תחנה נוספת לאיסוף עוד פריט אל הדירה מחבר שנמצא "על הדרך". גם זה לגיטימי וחסכוני מול הובלה אחרת במיוחד, על – כן יש לתכנן את ההובלה מראש. ליסינג
 
הצעות מחיר להובלות
דף הבית  |   אודות  |   פרסום באתר

כל הזכויות שמורות לפורטל IsraMove - פורטל ההובלות של ישראל! צוות IsraMove איגד עבורכם את מיטב חברות ההובלות הפועלות בישראל. באפשרותכם לבצע השוואת מחירי הובלות בתוך שניות ספורות, וזאת ללא כל עלות או התחייבות כלשהי. בפורטל שלנו תמצאו בין היתר מגזין אינפורמטיבי אשר נכתב על ידי מומחי הובלות ושנועד לעזור לכם לקבל תשובות על שאלות בוערות וטיפים להתנהלות נכונה. בנוסף שילבנו בפורטל גם נותני שירותים משלימים להובלת הדירה או המשרד, בין היתר גם: אחסנה, אריזה, פוליש, ביטוח רכב, הובלה,  ועוד.