דף הבית  |   אודות  |   מפת אתר  |   פרסם אצלנו  
חברות הובלות
חיפוש עורך-דין חינם
חפש חברת הובלות בקליק אחד!
שירות מבוקש:
הובלה מאיזור:
יציאה מעיר:
איזור יעד:
עיר יעד:
מובילים הזמנה
אתם נפרדים מהחבר או מהחברה, ונבעטים החוצה מהדירה? חייבים למצוא דחוף פתרון לשאלת ההובלה – מי יהיה המוביל שלכם הפעם, כשמצאתם דירה חדשה? חברות הובלות יש המון בשוק, העניין הוא לא למצוא את חברת ההובלות, אלא למצוא אחת שמשתלמת, עושה את ההובלה ביעילות, ולא מתעכבים על כך שבמעבר דירה עלות ההובלות היא הקובעת, אלא הכול ביחד: המחיר מול השירות. על מנת להשוות מחירים בין כל חברות ההובלות, אפשר לעשות זאת באמצעות שירות השוואת מחירים דרך האינטרנט (באתרים שנועדו לכך), כשהם מעלים שמות של חברות משתלמות. מצד שני – ההתעמקות תיעשה בשיחת הטלפון.

איך לאתר נורות אדומות?
יש מספר סימנים שמובילים לוידוא כי אתם מתעסקים עם חברת ההובלות האולטימטיבית בעבורכם. מצד אחד, רצוי שלא תהיה זולה מדי, משום שמי שמוזיל (בדרך כלל אלו שאין להם רישוי לעיסוק בהובלות) יכול גם לדרוש בשלב מאוחר יותר כסף בפעולת סחטנות (הארגזים כבדים יותר משחשבתי, יש מדרגות עד לבניין, וכהנה וכהנה). תוכלו לבקש חוזה ולשאול אם יש ביטוח. אם יש ביטוח, בררו מה דמי ההשתתפות שלכם.
איך לאתר שירות טוב וזול?
בדרך כלל, חברת הובלות ותיקה שמשרתת לקוחות מזה זמן רב היא גם חברת הובלות אמינה. כשאתם מקבלים את שיחות הטלפון להשוואות מחירי הובלות, בקשו שיפקססו לכם את המפרט להובלה. מוביל מקצועי יגיע אל הדירה ויעריך את גודל הקושי של ההובלה, גם זה פרמטר שנלקח בחשבון. כשאתם משווים בין כל הנתונים באופן שווה, ולאחר מכן מוסיפים כמובן גם את הטיפ, תוכלו למצוא מה המחיר הזול יותר באמת.

איך ניתן להוזיל את המחיר?
שינוי בשעות היום (כשיש פחות עומס אולי) יכול להוזיל את המחיר, התרעה מוקדמת לשירות ולא בדקה התשעים – משום מה יש נטייה לנצל את הצורך של הלקוח ברגע האחרון כשהוא לחוץ להשיג הובלה. דבר נוסף – סבלים – ככל שיהיו פחות סבלים כך המחיר אמור לרדת, אולם לא לשכוח להכין להם טיפ על פי מידת העשייה!
 
הצעות מחיר להובלות
דף הבית  |   אודות  |   פרסום באתר

כל הזכויות שמורות לפורטל IsraMove - פורטל ההובלות של ישראל! צוות IsraMove איגד עבורכם את מיטב חברות ההובלות הפועלות בישראל. באפשרותכם לבצע השוואת מחירי הובלות בתוך שניות ספורות, וזאת ללא כל עלות או התחייבות כלשהי. בפורטל שלנו תמצאו בין היתר מגזין אינפורמטיבי אשר נכתב על ידי מומחי הובלות ושנועד לעזור לכם לקבל תשובות על שאלות בוערות וטיפים להתנהלות נכונה. בנוסף שילבנו בפורטל גם נותני שירותים משלימים להובלת הדירה או המשרד, בין היתר גם: אחסנה, אריזה, פוליש, ביטוח רכב, הובלה,  ועוד.